Inwestycja Makowa

Radzymin, ul. Makowa

Jeśli szukasz nowoczesnego i komfortowego miejsca do życia w cichej i spokojnej okolicy, ale niedaleko centrum miasta, zapoznaj się z naszą ofertą nowej inwestycji w Radzyminie przy ul. Makowej.

„Osiedle Makowa” 6 segmentów mieszkalnych w nowoczesnej formie jest idealną propozycją dla osób ceniących sobie wysoką jakość wykonania, funkcjonalny układ pomieszczeń i atrakcyjną lokalizację. Nasza inwestycja oferuje 6 mieszkań o jednakowych metrażach i układach, o powierzchni 90.94m2 + tarasy zewnętrzne.

Budynki mieszkalne położone są w atrakcyjnej lokalizacji miasta Radzymin. W bliskim sąsiedztwie lasu oraz w cichej okolicy zabudowy jednorodzinnej wolnostojącej. Za ogródkami znajduje się przestrzeń niezabudowana (pas terenu ok 40m wyłączony z zabudowy w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego). Inwestycja zlokalizowana jest około 2km od centrum miasta Radzymina, 5km od węzła na S8 i około 20km od Warszawy. W pobliżu znajdują się liczne sklepy, restauracje, przedszkola, szkoły podstawowe i średnie (licea i szkoły techniczne). W odległości ok 1,5-2km od przystanków komunikacji miejskiej (warszawskie czerwone autobusy miejskie oraz SKM do Warszawy). W odległości zaledwie 8km od Zalewu Zegrzyńskiego. Budynki oferują nowoczesne i komfortowe mieszkania o optymalnych metrażach i układach. Piętrowa bryła obiektów została ukształtowana tak, aby tworzyć zadaszone podcienie nad głównym tarasem oraz wejściem do budynku. Każde mieszkanie jest dwupoziomowe, zlokalizowane na parterze i piętrze oraz posiada taras z widokiem na tereny zielone. W środku zaprojektowano efektowny salon z dużymi przeszkleniami, które zostały wyeksponowane na stronę południowo-wschodnią, z aneksem kuchennym. Duże połacie okien pozwalają na przenikanie się przestrzeni wewnętrznej i ogrodu przy jednoczesnej kontroli dopływu promieni słonecznych, dzięki odpowiednio zaprojektowanym podcieniom i zadaszeniom tarasów — słońce wpada do salonu oraz towarzyszących pomieszczeń bez ograniczeń podczas zimy, natomiast latem, kiedy jest ciepło, zaprojektowane zadaszenia ograniczają bezpośredni dopływ promieni słonecznych, chroniąc przed nadmiernym nagrzewaniem się powierzchni wewnątrz. Na piętrze zlokalizowano 3 sypialnie z łazienką i garderobą. Każdy segment posiada swój ogródek i 2 MP. Dodatkowo osiedle posiada część wspólną, na której można zaaranżować place zabaw dla dzieci. Budynki będą wyposażone w ogrzewanie podłogowe z wykorzystaniem pomp ciepła z przygotowaną instalacją do system fotowoltaiki. Projektowane budynki spełniają najwyższe standardy energetyczne i ekologiczne. EP = 26,53 kWh/(m2∙rok).

 

Budynki podłączone będą do sieci wodociągowej oraz kanalizacji miejskiej.

To idealna propozycja dla osób szukających nowego domu w doskonałej lokalizacji i za rozsądną cenę pragnących cieszyć się urokami życia miejskiego bez rezygnacji z komfortu i bezpieczeństwa.

Nie zwlekaj i skontaktuj się z nami już dziś.


Karty katalogowe lokali:

Lokalizacja:

Mampa