Inwestycja Weissa

Kobyłka, ul. Weissa, inwestycja zrealizowana i sprzedana

Inwestycja w Kobyłce przy ulicy Weissa. 4 segmenty skrajne i środkowe na sprzedaż, 4 pokoje + strych, garaż, stan deweloperski.

Kameralna inwestycja – tylko 4 segmenty z garażami.
Każdy z oddzielnym wjazdem i furtką z drogi publicznej. Brak części wspólnych!!

Prezentujemy segmenty z w zabudowie szeregowej w bardzo dobrej lokalizacji w podwarszawskiej Kobyłce. Blisko do stacji PKP – ok. 1km. Dogodny dojazd do Warszawy kolejką podmiejską tylko ok. 15 min. do Dworca Wileńskiego i stacji II linii metra. Dwie szkoły podstawowe z gimnazjum, kościół w odległości około 500m, sklepy i restauracje.

Domy w zabudowie szeregowej o funkcjonalnym układzie pomieszczeń. Zewnętrzne elewacje domu wykończone tynkiem akrylowym. W poziomie parteru duży salon połączony z aneksem kuchennym, łazienka z oknem, wiatrołap z miejscem na szafę wnękową, garaż, przedpokój. W salonie możliwość podłączenia kominka. W kuchni III faza. Na piętrze 3 sypialnie, łazienka z oknem podcieniem pieca i z miejscem na pralkę i wc. Dodatkową powierzchnię do zagospodarowania stanowi strych. Na strych (ogromny i doświetlony) prowadzą betonowe pełnowartościowe schody.

Budynek A (segment skrajny od ul. Powstańców) na działce 290m2
Budynek B (segment środkowy) na działce 227m2
Budynek C (segment środkowy) na działce 250m2
Budynek D (segment skrajny) na działce 437m2